Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ortodoks Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Davidi
28-04-2016 16:29
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
552 68,435
 
BLEDI_SH
21-10-2014 21:25
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
70 18,987
 
Tema ėshtė lėvizur: Mesazh ngushellimi
ilia spiro
- - -
 
GJIKSANA
11-05-2019 17:30
nga GJIKSANA Shko tek postimi i fundit
2 150
 
Seminarist
08-05-2019 10:11
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
42 13,992
 
Davidi
28-04-2019 17:03
nga Adea Shko tek postimi i fundit
26 3,646
 
Albo
29-03-2019 11:06
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
135 26,103
 
pirro
15-02-2019 07:55
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
1 1,450
 
pirro
11-02-2019 18:57
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
6 341
 
Davidi
11-02-2019 17:17
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
22 2,583
 
Mandi
16-01-2019 05:52
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 377
 
cool_shqype
04-01-2019 20:48
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
45 6,443
 
King Bardhyl
18-10-2018 19:32
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
7 1,239
 
Davidi
15-10-2018 13:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 1,292
 
surnamename
29-09-2018 17:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
27 2,379
 
ilia spiro
09-09-2018 15:07
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
29 2,341
 
Kastrioti1443
01-05-2018 18:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
56 5,529
 
ilia spiro
23-04-2018 21:01
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
129 8,718
 
Tannhauser
21-04-2018 22:31
nga Tannhauser Shko tek postimi i fundit
0 825
 
King Bardhyl
30-03-2018 12:29
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
3 1,621
 
Albo
07-01-2018 09:55
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
2 1,382
 
pirro
16-12-2017 12:04
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
3 1,805
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 115 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur