Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
26-11-2018 22:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
166 36,007
Sondazh
Beaute
16-02-2019 12:17
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
214 26,779
Sondazh
Urban
16-02-2019 09:37
nga Viking Shko tek postimi i fundit
76 9,719
Sondazh
Romina
16-02-2019 03:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
374 31,839
 
SystemA
16-02-2019 01:32
nga Baki Shko tek postimi i fundit
68 5,502
Sondazh
Beaute
13-02-2019 20:50
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
731 170,138
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
01-02-2019 08:07
nga Viking Shko tek postimi i fundit
246 17,322
Sondazh
Gi de Masha
30-12-2018 20:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
412 9,101
Sondazh
Kryeplaku
19-12-2018 21:19
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
644 53,552
 
Kastrioti1443
07-12-2018 17:43
nga AAO Shko tek postimi i fundit
587 12,836
 
SystemA
12-11-2018 18:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 802
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
22-10-2018 16:19
nga Adea Shko tek postimi i fundit
149 16,474
Sondazh
4x4
16-10-2018 21:04
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
347 50,506
Sondazh
PUPA
24-09-2018 19:21
nga Performer Shko tek postimi i fundit
200 57,518
Sondazh
Romina
07-08-2018 22:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
227 25,676
Sondazh
J-W
18-07-2018 20:45
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
149 14,381
Sondazh
Mandi
18-07-2018 20:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
28 5,399
Sondazh
Mandi
18-07-2018 20:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
86 11,648
Sondazh
Beaute
18-07-2018 20:05
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
65 10,123
Sondazh
Sondazh: A jeni fetarė apo jo? (Temė me shumė faqe 1 2)
Edvin83
18-07-2018 19:56
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
28 5,386
Sondazh
Drinalt
04-04-2018 21:31
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
56 6,984
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 125 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur