Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika Botėrore Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika Botėrore Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
12-05-2019 12:23
nga Adea Shko tek postimi i fundit
23 16,792
 
busavata
28-02-2011 22:08
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 6,028
 
busavata
27-02-2011 23:31
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 7,478
 
cool_shqype
22-05-2019 16:30
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
466 8,317
 
Performer
22-05-2019 16:24
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
112 1,200
 
ODEON
22-05-2019 13:24
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
851 46,270
 
Beu_Shpata
21-05-2019 19:50
nga Rex Shko tek postimi i fundit
138 13,993
 
Behemoth
21-05-2019 07:07
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
648 56,526
 
lonely_lion
19-05-2019 20:25
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
1,005 12,758
 
Gi de Masha
19-05-2019 17:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
299 14,439
 
Venom
19-05-2019 15:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
338 7,328
 
BABA nga DURRSI
19-05-2019 10:26
nga Rex Shko tek postimi i fundit
72 1,058
 
SystemA
18-05-2019 19:02
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
99 1,712
 
Mistrece
18-05-2019 18:48
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
159 20,713
 
magnus
18-05-2019 15:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
55 2,269
 
SystemA
18-05-2019 13:17
nga par Shko tek postimi i fundit
22 1,190
 
Mandi
18-05-2019 13:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
38 9,005
Thumbs up
SystemA
16-05-2019 21:43
nga magnus Shko tek postimi i fundit
249 19,296
 
magnus
16-05-2019 01:35
nga magnus Shko tek postimi i fundit
219 7,754
 
magnus
15-05-2019 13:12
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
388 33,972
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. busavata
28-04-2019 12:33
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
250 29,118
 
Rex
28-04-2019 11:58
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
36 1,456
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
28-04-2019 09:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
209 30,721
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 205 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur