Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
01-12-2018 14:15
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 94
 
ZET
29-11-2018 04:46
nga ZET Shko tek postimi i fundit
88 3,593
 
ZET
13-11-2018 22:07
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 629
 
edlin
13-11-2018 15:11
nga ZET Shko tek postimi i fundit
21 1,869
 
ZET
07-11-2018 15:27
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
5 658
 
ZET
06-10-2018 06:11
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
1 366
 
Mandi
29-09-2018 13:03
nga r.th. Shko tek postimi i fundit
43 11,931
 
BARAT
25-09-2018 15:43
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
29 7,541
 
LinuxoiD
25-09-2018 15:25
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
13 6,017
 
Mandi
18-09-2018 07:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 797
 
ZET
15-09-2018 05:13
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 287
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
25-08-2018 12:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
663 95,159
 
lonely_lion
24-08-2018 08:03
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 378
 
ZET
24-07-2018 20:32
nga ZET Shko tek postimi i fundit
54 4,731
 
ZET
19-07-2018 06:45
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 256
 
iDeA
15-07-2018 20:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
93 15,953
 
Mandi
15-06-2018 00:49
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
3 773
 
King Bardhyl
15-06-2018 00:25
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
35 2,422
 
Mandi
22-04-2018 10:43
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 362
 
BARAT
14-04-2018 22:24
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
46 21,321
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 238 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur