Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
kanina
12-08-2018 18:20
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
95 20,842
 
Superman
07-05-2018 11:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 3,801
 
Superman
09-01-2018 19:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 11,434
 
Gi de Masha
15-12-2018 11:49
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 215
 
Gi de Masha
14-12-2018 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 184
 
Gi de Masha
12-12-2018 14:20
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 114
 
Kastrioti1443
08-12-2018 15:39
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
7 265
 
Venom
07-12-2018 13:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 77
 
Gi de Masha
06-12-2018 23:28
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
6 347
 
Fshatari
06-12-2018 17:49
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 84
 
Kastrioti1443
06-12-2018 06:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
6 263
 
Beast
04-12-2018 00:26
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
22 367
 
Kastrioti1443
03-12-2018 20:48
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
14 590
 
Kastrioti1443
03-12-2018 19:25
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
2 100
 
Kastrioti1443
03-12-2018 18:55
nga par Shko tek postimi i fundit
10 321
 
Beu_Shpata
03-12-2018 15:24
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
63 1,075
 
Gi de Masha
02-12-2018 23:58
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
18 2,800
 
Gi de Masha
02-12-2018 23:25
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
15 666
 
Gi de Masha
28-11-2018 19:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
6 175
 
Gi de Masha
27-11-2018 17:04
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
2 166
 
Kastrioti1443
26-11-2018 19:18
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
26 787
 
Fshatari
25-11-2018 09:02
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
7 312
 
Gi de Masha
25-11-2018 03:25
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 1,089
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 862 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur