Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,249

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
16 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
20-05-2019 07:05
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
871 51,131
 
19 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
19-05-2019 20:44
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
652 41,004
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
01-05-2019 18:43
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
407 72,498
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 9,451
Sondazh
lonely_lion
20-05-2019 15:13
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
185 7,486
 
Onyx
14-05-2019 23:32
nga Eden Shko tek postimi i fundit
160 1,822
 
Onyx
14-05-2019 15:43
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
8 194
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.75 mesatarja. Alkoma
14-05-2019 03:57
nga Adea Shko tek postimi i fundit
41 6,533
 
Onyx
13-05-2019 03:19
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
4 101
 
Akrepi
12-05-2019 21:16
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
275 9,667
 
Onyx
11-05-2019 21:38
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 36
 
Akrepi
09-05-2019 11:53
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
376 14,834
 
Erdhi Dimri
08-05-2019 00:43
nga Adea Shko tek postimi i fundit
330 5,199
 
Onyx
07-05-2019 15:32
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
6 110
 
SmiLey
05-05-2019 10:02
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
347 33,690
 
Lea
03-05-2019 18:51
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
50 2,777
 
Ragnar
03-05-2019 17:19
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
392 45,382
 
Juliana
03-05-2019 16:58
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
141 10,962
 
Gi de Masha
30-04-2019 23:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 464
 
Onyx
30-04-2019 14:46
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 50
 
Lea
29-04-2019 03:34
nga Eleonore Shko tek postimi i fundit
424 11,075
 
Onyx
29-04-2019 02:30
nga Eleonore Shko tek postimi i fundit
86 1,598
 
Onyx
28-04-2019 18:33
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
59 2,403
 
Erdhi Dimri
27-04-2019 16:48
nga Eden Shko tek postimi i fundit
65 1,000
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 891 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur