Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Beaute
11-01-2019 13:15 Shko tek postimi i fundit
44 1,354

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
08-01-2019 10:36
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
474 98,947
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
06-12-2018 09:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
128 50,316
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
16-08-2018 21:27
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
823 121,595
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 122,938
 
Mandi
15-02-2019 01:00
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
353 35,250
 
Mandi
14-02-2019 22:49
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
128 20,521
Question
LoLiTa
14-02-2019 10:25
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
212 9,772
 
Gi de Masha
14-02-2019 07:25
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
69 5,648
 
LoLiTa
13-02-2019 22:00
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
66 6,371
 
Mandi
13-02-2019 21:06
nga edlin Shko tek postimi i fundit
141 12,901
 
cool_shqype
06-02-2019 01:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
225 27,638
 
Lea
03-02-2019 10:57
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
113 2,639
 
Eden
01-02-2019 23:04
nga zigur Shko tek postimi i fundit
144 9,419
 
Leaf
29-01-2019 19:35
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
39 4,437
Question
LoLiTa
27-01-2019 00:30
nga Viking Shko tek postimi i fundit
247 22,899
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. daniel00
26-01-2019 23:19
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
702 74,250
 
Si Bora
26-01-2019 14:03
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
167 2,688
 
Fshatari
13-01-2019 16:53
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
48 909
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
11-01-2019 13:42
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
163 14,367
Unhappy
Mandi
08-01-2019 19:01
nga Meri Shko tek postimi i fundit
350 35,152
 
Onyx
07-01-2019 02:09
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
33 1,030
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. Beast
06-01-2019 20:25
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
100 3,358
 
Beast
06-01-2019 17:53
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
276 4,597
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fehmikaciu
19-12-2018 13:35
nga Marya Shko tek postimi i fundit
1,005 69,756
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 345 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur