Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
15-02-2019 21:28
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
998 85,633
 
Akrepi
16-02-2019 14:30
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
283 1,467
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Lea
16-02-2019 10:10
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
937 16,346
 
Gi de Masha
15-02-2019 21:59
nga edlin Shko tek postimi i fundit
688 60,567
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ODEON
15-02-2019 21:45
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
979 29,635
 
uj me gaz
15-02-2019 20:37
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
561 7,660
Smile
sweet
15-02-2019 17:58
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
380 23,072
 
Rexhina
15-02-2019 06:24
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
280 22,510
 
Gi de Masha
15-02-2019 02:52
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 140
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
14-02-2019 22:43
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
322 26,525
 
e panjohura
14-02-2019 20:30
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
400 7,091
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
14-02-2019 20:06
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
851 27,282
 
MiM@
14-02-2019 17:39
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
912 7,098
 
Onyx
14-02-2019 14:16
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
554 16,651
 
Gi de Masha
14-02-2019 13:15
nga edlin Shko tek postimi i fundit
50 3,714
 
Juliana
14-02-2019 05:21
nga Viking Shko tek postimi i fundit
275 18,749
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mandi
13-02-2019 13:32
nga Viking Shko tek postimi i fundit
230 25,690
 
Akrepi
- - -
 
Fshatari
12-02-2019 11:37
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 51
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Beaute
11-02-2019 20:12
nga Viking Shko tek postimi i fundit
85 1,560
 
Gi de Masha
11-02-2019 16:16
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
981 49,426
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 673 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur