Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
243 4,278
06-10-2018 14:41 Shko tek postimi i fundit
98 1,530
11 329
nga Viking
24-01-2019 10:53 Shko tek postimi i fundit
51 407
nga Gon!
08-02-2019 20:15 Shko tek postimi i fundit
44 1,463
nga Beast
29-11-2018 23:18 Shko tek postimi i fundit
7 1,042

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
15-02-2019 17:08
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
535 129,325
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
29-01-2019 04:08
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
309 73,406
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
18-01-2019 17:47
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
193 56,214
 
ZET
13-01-2019 21:58
nga Gent Arbani Shko tek postimi i fundit
169 56,801
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
07-01-2019 22:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
458 111,063
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
20-12-2018 19:10
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
634 122,470
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 8,552
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
25-10-2018 16:47
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
43 28,457
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
09-09-2018 19:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
681 118,307
 
Albpelasgian
06-09-2018 03:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 9,816
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
25-08-2018 19:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 19,219
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 06:30
nga ron Shko tek postimi i fundit
165 42,097
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. land
16-02-2019 09:39
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
20 11,981
 
Mano
15-02-2019 23:32
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 59
 
Duaje Siveten
14-02-2019 23:06
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
3 73
 
Kastrioti1443
14-02-2019 21:49
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 39
 
Kastrioti1443
14-02-2019 21:41
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
6 153
 
Kashta
14-02-2019 21:27
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 69
 
Rrjeti
12-02-2019 20:39
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
309 33,826
 
Mano
12-02-2019 08:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
87 17,712
 
Mandi
10-02-2019 18:56
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 84
 
Dardan.Ks
09-02-2019 05:14
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
68 27,448
 
Dredhza
07-02-2019 19:43
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
64 1,022
 
Mandi
07-02-2019 15:09
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
47 7,375
 
Kastrioti1443
06-02-2019 23:43
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 66
 
Kastrioti1443
06-02-2019 23:41
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
9 201
 
Mandi
06-02-2019 12:33
nga edlin Shko tek postimi i fundit
37 2,606
 
Beu_Shpata
31-01-2019 16:02
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
209 14,800
 
Fshatari
31-01-2019 15:35
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 101
 
Berger
30-01-2019 08:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
21 9,145
 
daniel00
30-01-2019 08:37
nga Socio Shko tek postimi i fundit
36 8,414
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
28-01-2019 23:36
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
46 4,952
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 967 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur