Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
15-02-2019 20:28
nga par Shko tek postimi i fundit
514 96,875
 
edlin
27-12-2017 18:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 96,124
 
lind
23-07-2016 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 32,924
 
Gi de Masha
16-02-2019 14:43
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
47 974
 
Brari
15-02-2019 19:16
nga Viking Shko tek postimi i fundit
24 3,100
 
Akrepi
14-02-2019 22:55
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
12 231
 
Gi de Masha
14-02-2019 07:16
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
3 126
 
land
13-02-2019 18:49
nga par Shko tek postimi i fundit
354 38,755
 
BLEDI_SH
13-02-2019 06:26
nga par Shko tek postimi i fundit
41 3,913
 
Gi de Masha
11-02-2019 16:46
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
25 769
 
cool_shqype
08-02-2019 15:25
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
7 178
 
Akrepi
08-02-2019 03:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 887
 
Gi de Masha
05-02-2019 21:08
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
6 230
 
Akrepi
27-01-2019 02:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
163 23,925
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
25-01-2019 19:25
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
206 25,046
 
cool_shqype
25-01-2019 17:07
nga murik Shko tek postimi i fundit
5 183
 
Kastrioti1443
23-01-2019 20:25
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
60 1,123
 
Gi de Masha
22-01-2019 20:06
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 291
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
22-01-2019 19:54
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
334 41,433
 
Gi de Masha
21-01-2019 14:32
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 108
 
King Bardhyl
18-01-2019 19:04
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
45 1,176
 
drague
16-01-2019 19:36
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
63 1,101
 
BARAT
15-01-2019 08:55
nga Socio Shko tek postimi i fundit
8 209
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1881 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur