Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
01-02-2019 18:02
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
47 3,738
 
ZET
31-01-2019 04:44
nga ZET Shko tek postimi i fundit
55 6,633
 
edlin
26-01-2019 02:56
nga murik Shko tek postimi i fundit
22 2,766
 
Fshatari
26-01-2019 02:43
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 194
 
ZET
24-01-2019 04:49
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 90
 
fegi
09-01-2019 01:51
nga murik Shko tek postimi i fundit
116 43,833
 
ZET
09-01-2019 00:12
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 149
 
murik
08-01-2019 18:05
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
9 305
 
Regina
08-01-2019 08:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 1,101
 
ZET
02-01-2019 05:43
nga ZET Shko tek postimi i fundit
27 1,086
 
ZET
10-12-2018 03:41
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
89 5,442
 
ZET
01-12-2018 14:15
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 162
 
ZET
13-11-2018 22:07
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 775
 
ZET
07-11-2018 15:27
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
5 1,086
 
ZET
06-10-2018 06:11
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
1 652
 
Mandi
29-09-2018 13:03
nga r.th. Shko tek postimi i fundit
43 13,844
 
BARAT
25-09-2018 15:43
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
29 9,938
 
LinuxoiD
25-09-2018 15:25
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
13 7,444
 
Mandi
18-09-2018 07:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 1,310
 
ZET
15-09-2018 05:13
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 662
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 243 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur