Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
19-02-2019 09:28
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
1,001 86,242
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Lea
19-02-2019 19:00
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
971 17,148
 
uj me gaz
19-02-2019 17:19
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
622 8,680
 
Akrepi
19-02-2019 16:59
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
361 2,811
 
Akrepi
19-02-2019 13:32
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
441 2,617
 
Gi de Masha
19-02-2019 11:55
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
983 49,821
 
e panjohura
19-02-2019 10:10
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
411 7,360
Thumbs up
Gi de Masha
19-02-2019 00:33
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
10 2,965
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
18-02-2019 22:48
nga Meri Shko tek postimi i fundit
872 27,887
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
16-02-2019 17:39
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
323 26,783
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ODEON
16-02-2019 15:34
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
980 29,874
 
Gi de Masha
15-02-2019 21:59
nga edlin Shko tek postimi i fundit
688 61,071
Smile
sweet
15-02-2019 17:58
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
380 23,188
 
Rexhina
15-02-2019 06:24
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
280 22,697
 
Gi de Masha
15-02-2019 02:52
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 153
 
MiM@
14-02-2019 17:39
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
912 7,124
 
Onyx
14-02-2019 14:16
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
554 16,727
 
Gi de Masha
14-02-2019 13:15
nga edlin Shko tek postimi i fundit
50 3,746
 
Juliana
14-02-2019 05:21
nga Viking Shko tek postimi i fundit
275 18,809
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mandi
13-02-2019 13:32
nga Viking Shko tek postimi i fundit
230 25,774
 
Akrepi
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 673 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur