Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Elian70
13-11-2018 22:07 Shko tek postimi i fundit
237 4,127
06-10-2018 14:41 Shko tek postimi i fundit
98 1,530
nga Mandi
18-04-2018 00:02 Shko tek postimi i fundit
11 315
51 400
nga Elian70
09-11-2018 09:29 Shko tek postimi i fundit
38 1,073
nga Fshatari
15-11-2018 13:14 Shko tek postimi i fundit
6 1,034

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
17-11-2018 11:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
616 87,238
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 6,990
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
25-10-2018 16:47
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
43 22,485
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
09-10-2018 21:45
nga busavata Shko tek postimi i fundit
306 54,808
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
30-09-2018 16:21
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
182 44,080
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
09-09-2018 19:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
681 90,150
 
Albpelasgian
06-09-2018 03:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 7,558
 
ZET
06-09-2018 01:02
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
154 41,810
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
05-09-2018 23:58
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
453 87,822
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
25-08-2018 19:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 15,773
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
09-06-2017 00:55
nga ron Shko tek postimi i fundit
533 110,097
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 06:30
nga ron Shko tek postimi i fundit
165 33,823
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beu_Shpata
17-11-2018 20:44
nga edlin Shko tek postimi i fundit
21 498
 
Kastrioti1443
17-11-2018 09:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 424
 
Rrjeti
16-11-2018 22:08
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 72
 
Rrjeti
13-11-2018 21:45
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
8 223
 
Mandi
13-11-2018 13:43
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
4 224
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
13-11-2018 08:45
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
38 1,446
 
Mano
13-11-2018 08:33
nga murik Shko tek postimi i fundit
211 17,525
 
Beast
09-11-2018 00:57
nga ron Shko tek postimi i fundit
20 501
 
Llokumi
07-11-2018 17:17
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
8 203
 
Kastrioti1443
07-11-2018 16:54
nga Beast Shko tek postimi i fundit
5 113
 
Mandi
02-11-2018 00:56
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
10 931
 
Gi de Masha
01-11-2018 17:09
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
6 371
 
Rrjeti
01-11-2018 07:54
nga Adea Shko tek postimi i fundit
294 14,289
 
Beu_Shpata
31-10-2018 16:54
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
202 6,572
 
Duaje Siveten
21-10-2018 03:35
nga Adea Shko tek postimi i fundit
13 367
 
Duaje Siveten
20-10-2018 18:56
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
1 133
 
Fshatari
17-10-2018 17:13
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 104
 
Rrjeti
11-10-2018 16:37
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 180
 
Mandi
09-10-2018 21:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 110
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Qafir Arnaut
09-10-2018 21:06
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
129 17,785
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 933 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur