Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Agnosticist & Ateist Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Agnosticist & Ateist Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
23-08-2019 21:43
nga Darli Shko tek postimi i fundit
81 26,207
 
Chanel
22-08-2019 20:34
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
125 42,810
 
J-W
20-03-2011 16:44
nga gurax Shko tek postimi i fundit
1 8,399
Exclamation
J-W
20-09-2010 23:16
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 3,473
 
J-W
20-09-2010 22:54
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 3,750
 
drague
09-11-2019 17:39
nga Adea Shko tek postimi i fundit
467 117,125
 
Mano
03-09-2019 16:58
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
61 15,273
 
J-W
03-09-2019 13:23
nga dallas Shko tek postimi i fundit
50 11,942
 
Borix
24-08-2019 15:10
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
96 16,798
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. darwin
23-08-2019 21:23
nga Darli Shko tek postimi i fundit
14 6,671
 
Edvin83
23-08-2019 21:10
nga Darli Shko tek postimi i fundit
151 23,543
Question
Alessandro Cagliostro
24-05-2019 14:57
nga Alessandro Cagliostro Shko tek postimi i fundit
129 4,516
Lightbulb
Adam Kadmon
15-05-2019 16:44
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
364 12,986
 
Ragnar
24-09-2018 11:27
nga Adea Shko tek postimi i fundit
29 7,353
 
Misty-Blue
08-06-2018 14:08
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
4 2,747
 
legjenda
08-06-2018 14:03
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
21 4,505
 
gurax
08-06-2018 13:42
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
70 15,806
 
Mandi
25-05-2018 11:43
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
71 13,102
Post
Eno
16-05-2018 21:32
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
34 7,264
 
Edvin83
09-08-2017 21:17
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
28 3,937
 
XhaGradeci
03-08-2017 08:50
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
25 7,296
 
Scion
01-08-2017 11:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
50 7,634
 
Aleandro
18-03-2017 20:58
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
27 8,147
 
J-W
24-09-2016 17:44
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
11 7,673
 
Paion
21-08-2016 13:40
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
9 6,194
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 61 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur