Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
5 109

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mano
13-11-2019 09:59
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
34 915
 
Ragnar
11-11-2019 09:49
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
22 427
 
Linda
10-11-2019 19:21
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
595 63,940
 
Viking
03-11-2019 15:35
nga Xhenet Shko tek postimi i fundit
45 1,196
 
Kasėmi
03-11-2019 07:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
13 299
 
xperson
31-10-2019 20:53
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
25 474
Arrow
Robbery
22-10-2019 00:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
42 2,202
 
Leaf
16-10-2019 07:24
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
264 5,409
 
thirsty
25-09-2019 21:28
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
16 411
 
lonely_lion
27-08-2019 00:29
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
28 2,165
Arrow
Robbery
26-07-2019 03:52
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
33 6,234
 
Erdhi Dimri
26-07-2019 03:49
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
15 860
 
Smokkie
15-07-2019 21:00
nga Marya Shko tek postimi i fundit
210 4,059
 
Erdhi Dimri
13-07-2019 16:12
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
109 1,979
 
ilirifcb
06-07-2019 14:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 576
Arrow
Robbery
30-06-2019 08:36
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
6 273
 
Buzeqeshje
16-06-2019 11:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
67 6,225
 
ilirifcb
15-06-2019 17:00
nga ilirifcb Shko tek postimi i fundit
0 202
 
ilirifcb
11-06-2019 22:26
nga Venom Shko tek postimi i fundit
3 328
 
Gi de Masha
07-06-2019 08:00
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
9 552
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 331 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur