Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Webmaster Shqiptarė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Albcoders.com
Mandi
10-11-2019 19:43
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
3 533
 
lonely_lion
09-11-2019 06:49
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
1 979
 
Mandi
16-10-2019 16:08
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 248
Lightbulb
VisarLimani
01-05-2019 07:34
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
1 933
Question
bs123
05-01-2019 23:09
nga mevlans Shko tek postimi i fundit
1 1,062
 
mevlans
05-01-2019 23:07
nga mevlans Shko tek postimi i fundit
0 290
 
Arditi7
19-11-2018 00:47
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 2,245
 
Edvin83
09-09-2018 23:34
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
10 5,347
 
Poshnja
08-09-2018 21:39
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
2 2,045
 
Ylb3r!
05-07-2018 21:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 919
 
BABA nga DURRSI
29-06-2018 11:52
nga drague Shko tek postimi i fundit
7 3,961
 
Akrepos12
10-04-2018 22:52
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 2,385
 
berisha
09-09-2017 17:18
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
8 5,046
 
Hoxy
06-09-2016 11:49
nga Hoxy Shko tek postimi i fundit
0 2,246
Thumbs up
qendrim's 3DWORK
30-08-2016 23:44
nga qendrim's 3DWORK Shko tek postimi i fundit
36 9,905
 
Mr. E
14-03-2016 13:31
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
1 2,166
 
agentgum
03-03-2016 03:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 3,220
 
ethanleung
07-12-2015 02:13
nga ethanleung Shko tek postimi i fundit
0 2,497
 
ethanleung
03-12-2015 09:24
nga ethanleung Shko tek postimi i fundit
0 2,319
 
fatjanhushi
30-09-2015 21:20
nga fatjanhushi Shko tek postimi i fundit
0 2,064
 
acidilaw
22-09-2015 13:38
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 2,536
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 72 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur