Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
14-11-2019 18:41
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
228 15,152
 
Performer
15-11-2019 02:18
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
601 14,005
 
Gi de Masha
15-11-2019 02:12
nga Adea Shko tek postimi i fundit
183 5,651
 
Onyx
14-11-2019 21:30
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
150 2,112
 
Akrepi
14-11-2019 21:29
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
407 7,838
 
Performer
14-11-2019 21:27
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
42 592
 
Viking
14-11-2019 20:52
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
114 3,032
 
The_AnGeL
14-11-2019 18:52
nga Adea Shko tek postimi i fundit
100 7,504
 
Akrepi
14-11-2019 17:23
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
49 1,021
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
14-11-2019 11:00
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
232 2,825
 
Gi de Masha
13-11-2019 23:02
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
890 74,899
 
Eden
13-11-2019 22:27
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
233 4,496
 
Akrepi
13-11-2019 21:52
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
1,012 15,807
 
Gi de Masha
13-11-2019 20:19
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
200 4,517
 
Gi de Masha
12-11-2019 22:37
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
346 10,030
 
doganieri
12-11-2019 21:44
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
75 1,792
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Onyx
12-11-2019 15:41
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
937 31,845
 
Beaute
12-11-2019 11:59
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
833 12,849
 
Rexhina
11-11-2019 18:54
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
62 914
 
Onyx
11-11-2019 16:50
nga Eden Shko tek postimi i fundit
8 137
 
Onyx
11-11-2019 15:59
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
62 3,514
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 761 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur