Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Xhenet
19-11-2019 16:28
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
75 14,752
 
Alkoma
13-08-2019 00:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
86 42,765
 
Alkoma
09-08-2018 05:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 6,360
Smile
Alkoma
16-06-2018 14:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 92,003
 
Alkoma
05-11-2016 15:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 28,308
 
ZET
08-01-2015 23:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 17,430
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 21:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,709
 
lenci
28-02-2013 01:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 4,426
 
Alkoma
15-04-2011 18:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 3,593
 
Tannhauser
14-11-2019 15:31
nga Adea Shko tek postimi i fundit
4 822
 
SmiLey
10-09-2019 14:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
75 15,568
 
Llapi
20-08-2019 22:25
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
13 2,617
 
pirro
- - -
Sondazh
Alkoma
28-06-2019 09:42
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
245 42,534
 
Llapi
08-06-2019 21:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 534
 
Mandi
09-05-2019 22:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 336
 
Llapi
03-05-2019 18:14
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
1 275
 
Mano
05-04-2019 19:05
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 230
 
Heily
18-01-2019 05:41
nga murik Shko tek postimi i fundit
10 5,853
 
Fshatari
13-12-2018 14:45
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 353
 
Mandi
08-12-2018 20:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
16 2,394
 
Llapi
16-11-2018 21:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
7 715
 
Fshatari
10-11-2018 20:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
31 1,937
 
Mandi
03-11-2018 23:25
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 1,129
 
Fshatari
02-09-2018 15:03
nga par Shko tek postimi i fundit
2 1,709
 
Onyx
09-08-2018 07:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 2,341
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. 4x4
25-07-2018 21:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
321 56,230
 
Alkoma
13-05-2018 04:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
33 7,111
 
Mandi
06-05-2018 08:25
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
16 5,711
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 223 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur