Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 10:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 23,053
 
Llokumi
17-11-2018 22:35
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
8 148
 
Kastrioti1443
16-11-2018 12:41
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
35 868
 
Gi de Masha
09-11-2018 23:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
74 3,323
 
edlin
09-11-2018 17:47
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 308
 
cool_shqype
07-11-2018 16:32
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
8 244
 
Mandi
05-11-2018 19:54
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
946 21,159
 
Llapi
04-11-2018 11:56
nga Adea Shko tek postimi i fundit
64 36,198
 
Llokumi
02-11-2018 21:22
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
7 233
 
Llokumi
01-11-2018 16:12
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 148
 
Mandi
31-10-2018 20:06
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
388 17,499
 
Gi de Masha
27-10-2018 08:00
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
15 451
 
cool_shqype
26-10-2018 10:02
nga par Shko tek postimi i fundit
114 3,141
 
Xhuljan
24-10-2018 09:38
nga Xhuljan Shko tek postimi i fundit
0 92
 
Llokumi
19-10-2018 13:24
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
42 804
 
Mandi
18-10-2018 10:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
49 4,392
 
{A_N_G_E_L_69}
17-10-2018 21:54
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
6 186
 
Mandi
17-10-2018 07:11
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 166
 
Llokumi
14-10-2018 18:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 560
 
Llokumi
12-10-2018 18:58
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
0 88
 
Ragnar
12-10-2018 14:27
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
12 428
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1033 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur