Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
21-11-2018 21:48
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
887 58,316
Talking
SystemA
22-11-2018 10:46
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
891 12,328
 
Ēaushi
22-11-2018 10:46
nga Viking Shko tek postimi i fundit
943 11,656
 
Rexhina
22-11-2018 08:35
nga Venom Shko tek postimi i fundit
184 3,172
 
Mistrece
22-11-2018 08:09
nga Rex Shko tek postimi i fundit
804 16,290
 
cool_shqype
21-11-2018 18:27
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
828 16,459
 
Rexhina
21-11-2018 17:43
nga Esther Shko tek postimi i fundit
435 9,379
 
Gi de Masha
21-11-2018 08:46
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 70
 
Gi de Masha
21-11-2018 03:11
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
86 4,280
 
Gi de Masha
20-11-2018 16:34
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
28 365
 
Tema ėshtė lėvizur: Pyetje - pergjigje....
Viking
- - -
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
19-11-2018 11:30
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
297 12,679
 
Gi de Masha
19-11-2018 00:07
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
73 2,822
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
17-11-2018 02:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
317 16,712
 
Onyx
15-11-2018 22:22
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
135 4,696
 
Gi de Masha
15-11-2018 14:50
nga Rex Shko tek postimi i fundit
54 1,223
 
Rexhina
15-11-2018 13:53
nga Beast Shko tek postimi i fundit
246 14,225
 
Gi de Masha
15-11-2018 10:16
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
63 4,239
 
Si Bora
12-11-2018 23:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
168 1,901
 
Gi de Masha
12-11-2018 17:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
225 16,565
 
Gi de Masha
12-11-2018 09:40
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
670 38,470
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 635 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur