Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Jeta
28-10-2018 10:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 8,404
 
Alkoma
09-08-2018 05:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 4,035
 
Alkoma
08-08-2018 09:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
77 26,672
Smile
Alkoma
16-06-2018 14:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 50,553
 
Alkoma
05-11-2016 15:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 16,679
 
ZET
08-01-2015 23:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 10,556
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 21:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 2,468
 
lenci
28-02-2013 01:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 2,695
 
Alkoma
15-04-2011 18:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 2,346
 
Llokumi
16-11-2018 21:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
7 171
 
Fshatari
10-11-2018 20:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
31 487
 
Mandi
03-11-2018 23:25
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 257
 
Llokumi
03-11-2018 18:09
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
3 198
 
Fshatari
02-09-2018 15:03
nga par Shko tek postimi i fundit
2 358
 
Onyx
09-08-2018 07:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 857
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. 4x4
25-07-2018 21:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
321 37,305
 
Alkoma
13-05-2018 04:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
33 3,215
 
Mandi
07-05-2018 10:03
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 277
 
Mandi
06-05-2018 08:25
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
16 2,802
 
Alkoma
05-05-2018 11:49
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
5 1,317
 
daniel00
05-05-2018 11:14
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
9 1,858
 
Gon!
05-05-2018 11:00
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
14 2,506
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fshatari
05-05-2018 10:45
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
46 8,747
 
Gon!
05-05-2018 10:19
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
61 9,139
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. ymer prizreni
05-05-2018 08:36
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
18 3,745
Sondazh
Alkoma
05-05-2018 08:11
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
240 29,938
 
Alkoma
29-04-2018 13:42
nga r00t Shko tek postimi i fundit
14 2,639
 
Alkoma
27-04-2018 14:29
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
6 1,386
 
Mandi
26-04-2018 20:25
nga drague Shko tek postimi i fundit
37 5,162
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 216 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur