Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
31-10-2018 09:57
nga par Shko tek postimi i fundit
454 60,690
 
edlin
27-12-2017 18:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 75,713
 
lind
23-07-2016 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 27,025
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
18-11-2018 22:03
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
33 2,374
 
Gi de Masha
18-11-2018 08:29
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 206
 
Mandi
15-11-2018 15:06
nga Rex Shko tek postimi i fundit
37 3,174
 
par
14-11-2018 21:27
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
934 14,481
 
{A_N_G_E_L_69}
13-11-2018 15:10
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
190 17,102
 
drague
12-11-2018 20:03
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
15 392
 
Kastrioti1443
10-11-2018 05:08
nga drague Shko tek postimi i fundit
42 720
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
09-11-2018 16:24
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
46 3,176
 
Llokumi
09-11-2018 13:39
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
0 169
 
Mandi
09-11-2018 09:51
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
148 3,357
 
Mandi
06-11-2018 12:00
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
23 487
 
Duaje Siveten
06-11-2018 08:06
nga drague Shko tek postimi i fundit
39 748
 
Gi de Masha
02-11-2018 21:32
nga urtesia Shko tek postimi i fundit
2 161
Sondazh
Semiku
01-11-2018 10:56
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
653 14,965
 
Gi de Masha
29-10-2018 20:12
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
22 1,534
 
Mandi
29-10-2018 14:52
nga AAO Shko tek postimi i fundit
104 1,557
 
Gi de Masha
28-10-2018 20:45
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 110
 
Mandi
27-10-2018 21:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
19 369
 
edlin
27-10-2018 21:20
nga edlin Shko tek postimi i fundit
111 2,268
 
Llokumi
18-10-2018 21:17
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
0 100
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1843 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur