Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
14-11-2018 19:13 Shko tek postimi i fundit
125 990
31 1,326

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
06-11-2018 02:05
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
360 55,563
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 09:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 51,120
 
Vlerėsimi i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. Agim Metbala
29-08-2015 08:35
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
1,059 71,325
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 01:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 9,407
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
06-11-2012 08:22
nga Regina Shko tek postimi i fundit
1,005 72,385
 
Erdhi Dimri
22-11-2018 03:02
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
8 155
 
ChocolatE_DiamonD
21-11-2018 22:08
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
449 51,930
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
21-11-2018 18:49
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
899 48,101
 
Njazi
20-11-2018 13:30
nga Njazi Shko tek postimi i fundit
187 9,957
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. DeuS
19-11-2018 04:35
nga Eleonore Shko tek postimi i fundit
44 14,893
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Viking
18-11-2018 22:39
nga Viking Shko tek postimi i fundit
58 7,328
 
Lea
18-11-2018 19:28
nga Lea Shko tek postimi i fundit
40 1,878
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Erdhi Dimri
09-11-2018 09:41
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 303
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
29-10-2018 17:43
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
181 13,387
 
drague
29-10-2018 09:18
nga Adea Shko tek postimi i fundit
127 11,226
 
Onyx
28-10-2018 21:22
nga ron Shko tek postimi i fundit
21 825
 
ODEON
27-10-2018 20:51
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
15 1,538
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Sopoti
22-10-2018 20:47
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
63 3,734
 
the admiral
13-10-2018 18:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
966 78,375
 
cool_shqype
12-10-2018 18:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 278
 
Elian70
12-10-2018 00:23
nga Performer Shko tek postimi i fundit
100 2,138
 
Eden
08-10-2018 01:13
nga Emanuelaela Shko tek postimi i fundit
209 13,118
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
26-09-2018 21:21
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
123 14,427
Sondazh
Gi de Masha
13-09-2018 17:53
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
63 4,412
 
endrraime
11-09-2018 01:20
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
34 2,889
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 239 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur