Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
16-11-2018 13:52
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
881 57,188
 
Viking
17-11-2018 19:33
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
870 9,090
 
Rexhina
17-11-2018 19:07
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
145 2,306
Talking
SystemA
17-11-2018 19:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
673 9,274
 
Ēaushi
17-11-2018 18:37
nga Beast Shko tek postimi i fundit
686 8,742
 
Gi de Masha
17-11-2018 18:34
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
62 2,555
 
Mistrece
17-11-2018 17:59
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
687 14,131
 
Rexhina
17-11-2018 13:44
nga Lea Shko tek postimi i fundit
422 8,631
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
17-11-2018 02:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
317 16,302
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
17-11-2018 01:03
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
293 12,304
 
cool_shqype
16-11-2018 21:04
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
794 15,130
 
Onyx
15-11-2018 22:22
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
135 4,550
 
Gi de Masha
15-11-2018 14:50
nga Rex Shko tek postimi i fundit
54 1,136
 
Rexhina
15-11-2018 13:53
nga Beast Shko tek postimi i fundit
246 13,947
 
Gi de Masha
15-11-2018 10:16
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
63 4,132
 
Si Bora
12-11-2018 23:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
168 1,869
 
Gi de Masha
12-11-2018 17:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
225 16,381
 
Gi de Masha
12-11-2018 09:40
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
670 37,636
 
Gi de Masha
07-11-2018 00:20
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
81 4,785
 
gladiola
05-11-2018 23:46
nga Lea Shko tek postimi i fundit
427 16,350
 
Beast
05-11-2018 21:52
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
42 798
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 633 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur