Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
31-10-2018 09:57
nga par Shko tek postimi i fundit
454 61,997
 
edlin
27-12-2017 18:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 76,161
 
lind
23-07-2016 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 27,129
 
par
21-11-2018 23:49
nga murik Shko tek postimi i fundit
936 15,009
 
cool_shqype
21-11-2018 17:31
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
16 238
 
Beu_Shpata
20-11-2018 18:40
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
4 95
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
18-11-2018 22:03
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
33 2,456
 
Gi de Masha
18-11-2018 08:29
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 255
 
Mandi
15-11-2018 15:06
nga Rex Shko tek postimi i fundit
37 3,238
 
{A_N_G_E_L_69}
13-11-2018 15:10
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
190 17,299
 
drague
12-11-2018 20:03
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
15 441
 
Kastrioti1443
10-11-2018 05:08
nga drague Shko tek postimi i fundit
42 741
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
09-11-2018 16:24
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
46 3,215
 
Llokumi
09-11-2018 13:39
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
0 185
 
Mandi
09-11-2018 09:51
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
148 3,486
 
Mandi
06-11-2018 12:00
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
23 516
 
Duaje Siveten
06-11-2018 08:06
nga drague Shko tek postimi i fundit
39 788
 
Gi de Masha
02-11-2018 21:32
nga urtesia Shko tek postimi i fundit
2 175
Sondazh
Semiku
01-11-2018 10:56
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
653 15,700
 
Gi de Masha
29-10-2018 20:12
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
22 1,586
 
Mandi
29-10-2018 14:52
nga AAO Shko tek postimi i fundit
104 1,628
 
Gi de Masha
28-10-2018 20:45
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 117
 
Mandi
27-10-2018 21:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
19 395
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1845 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur