Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti dhe Kultura
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
nga Meri
24-06-2019 21:26 Shko tek postimi i fundit
111 3,088
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
nga Meri
24-06-2019 21:26 Shko tek postimi i fundit
18 492
Punime tė ndryshme Artistike.
11-06-2019 17:59 Shko tek postimi i fundit
20 1,528
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
24-06-2019 17:10 Shko tek postimi i fundit
411 13,913
03-06-2019 18:58 Shko tek postimi i fundit
126 1,001
31 1,354
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga SystemA
15-06-2019 15:25 Shko tek postimi i fundit
276 4,381
Diskutime rreth letėrsisė Botėrore .
nga SystemA
15-06-2019 15:25 Shko tek postimi i fundit
47 1,945
nga Kurt
18-01-2019 05:05 Shko tek postimi i fundit
127 526
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
nga Mandi
24-06-2019 22:02 Shko tek postimi i fundit
181 8,731
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
153 3,350
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 148 34,366

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur