Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Ndėrkombėtare

Problematika / Aktualitete Ndėrkombėtare Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika / Aktualitete Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
17-04-2014 11:39
nga Superman Shko tek postimi i fundit
10 7,462
 
Mandi
29-09-2019 12:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
45 1,349
 
King Bardhyl
18-09-2019 20:25
nga Performer Shko tek postimi i fundit
2 175
 
Mandi
02-09-2019 17:59
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
49 845
 
Onyx
11-07-2019 13:47
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
38 3,142
 
BARAT
24-06-2019 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
43 1,118
 
Duaje Siveten
24-05-2019 10:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 1,751
 
Mandi
01-05-2019 14:56
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 223
 
Lina
23-04-2019 09:22
nga Lina Shko tek postimi i fundit
0 254
 
King Bardhyl
22-04-2019 16:23
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
45 898
 
Mandi
04-04-2019 17:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 310
 
Onyx
03-04-2019 21:18
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
3 316
 
InkuizitoriMoth
24-02-2019 13:06
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 833
 
Ice
04-12-2018 21:05
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
8 619
 
Mandi
01-12-2018 09:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 363
 
Duaje Siveten
21-11-2018 11:16
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
47 7,906
 
Erdhi Dimri
17-11-2018 19:34
nga Ice Shko tek postimi i fundit
56 2,289
 
Onyx
12-09-2018 12:33
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
41 4,292
 
Kurt
16-08-2018 20:48
nga edlin Shko tek postimi i fundit
3 1,487
 
Mandi
15-08-2018 20:55
nga drague Shko tek postimi i fundit
85 9,884
 
Kastrioti1443
14-08-2018 15:23
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
17 3,428
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 213 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur