Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
27-08-2019 09:33
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
33 30,856
 
busavata
28-02-2011 23:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 9,159
 
busavata
28-02-2011 22:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 5,932
 
cool_shqype
16-10-2019 17:23
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
499 11,824
 
Viking
14-10-2019 18:09
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
61 993
 
Gi de Masha
05-10-2019 21:08
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
18 1,918
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Superman
23-09-2019 20:49
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
35 4,554
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
13-09-2019 14:56
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
318 36,053
 
BARAT
04-09-2019 20:18
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
40 5,486
 
Dodon
28-08-2019 08:46
nga Ice Shko tek postimi i fundit
52 8,841
 
YOKO
01-08-2019 21:55
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
12 2,421
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
09-07-2019 15:34
nga Mano Shko tek postimi i fundit
360 71,408
 
Mandi
26-06-2019 11:49
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
30 8,995
 
Beu_Shpata
13-06-2019 21:56
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 525
 
Mandi
12-06-2019 20:49
nga edlin Shko tek postimi i fundit
10 3,177
 
cool_shqype
28-05-2019 17:07
nga Linda Shko tek postimi i fundit
1,003 43,223
 
Gi de Masha
22-04-2019 19:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 2,315
 
ilirifcb
19-03-2019 22:46
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
6 628
 
Gi de Masha
17-03-2019 01:06
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 262
 
Dredhza
05-02-2019 18:52
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
21 1,903
 
Si Bora
03-02-2019 19:45
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
29 1,623
 
Loreal
01-01-2019 20:04
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
48 8,720
 
Angel69
16-12-2018 16:25
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
28 8,544
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 177 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur