Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zhvillimet Urbane
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
6 269
Projektet dhe pėrditėsimet nė ndėrtim.
01-04-2019 14:35 Shko tek postimi i fundit
2 32
Projektet dhe pėrditėsimet nė ndėrtim.
Private 0 0
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
13 205
Rrugėt dhe autostradat.
nga SystemA
18-11-2017 09:14 Shko tek postimi i fundit
2 39
Lajmet e Aviacionit.
nga rolex
21-12-2017 03:34 Shko tek postimi i fundit
3 74
Transporti Detar.
nga Onyx
14-07-2017 14:10 Shko tek postimi i fundit
1 1
Rrjeti hekurudhor.
nga par
08-03-2018 09:37 Shko tek postimi i fundit
2 23
Diskutime mbi Mjedisin.
nga H2SO4
28-09-2019 15:24 Shko tek postimi i fundit
125 2,635
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
244 4,503
Udhėtimet tuaja
26 750

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur