Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
25-06-2019 19:03
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
140 5,622
 
Gi de Masha
26-06-2019 00:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
34 259
 
cool_shqype
25-06-2019 23:58
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
603 5,482
 
juke
25-06-2019 23:55
nga juke Shko tek postimi i fundit
41 496
 
Performer
25-06-2019 23:35
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
643 9,063
 
Akrepi
25-06-2019 23:24
nga Zana Shko tek postimi i fundit
971 19,270
 
Akrepi
25-06-2019 23:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
747 20,888
 
Beaute
25-06-2019 22:57
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
829 11,121
 
Jolene
25-06-2019 22:52
nga kanina Shko tek postimi i fundit
747 15,329
 
Juliana
25-06-2019 21:19
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
292 22,903
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Onyx
25-06-2019 21:08
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
752 25,732
 
Si Bora
25-06-2019 20:34
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
442 10,966
 
Onyx
25-06-2019 19:03
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
763 24,281
 
Gi de Masha
25-06-2019 11:50
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
708 78,536
 
Gi de Masha
25-06-2019 08:30
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
56 3,500
 
Gi de Masha
24-06-2019 23:12
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
242 4,840
 
Rexhina
24-06-2019 22:03
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
342 30,401
 
Gi de Masha
24-06-2019 13:10
nga Zana Shko tek postimi i fundit
344 26,857
 
Mistrece
23-06-2019 21:31
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
172 4,577
 
Gi de Masha
20-06-2019 13:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
82 7,610
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
20-06-2019 09:32
nga edlin Shko tek postimi i fundit
328 34,490
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 711 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur