Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
25-06-2019 22:35
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
852 90,060
 
Hawk
19-06-2019 20:45
nga Rex Shko tek postimi i fundit
541 54,309
 
Dredhza
05-06-2019 23:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 538
Wink
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. KAY
22-05-2019 11:04
nga Viking Shko tek postimi i fundit
247 22,206
 
Kulpra
20-05-2019 13:29
nga Adea Shko tek postimi i fundit
11 906
 
Xhuljan
20-05-2019 04:03
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
110 8,370
 
Fshatari
17-05-2019 14:39
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
55 583
 
Ragnar
16-05-2019 21:16
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
3 137
 
magnus
14-05-2019 17:20
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
4 187
 
SystemA
15-04-2019 16:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
257 30,618
 
Onyx
30-03-2019 10:35
nga Viking Shko tek postimi i fundit
1 241
 
Onyx
29-03-2019 19:12
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 151
 
Dredhza
29-03-2019 09:20
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
0 167
 
Onyx
25-03-2019 21:56
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
22 836
 
Mandi
10-02-2019 09:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 160
 
Mandi
31-01-2019 23:03
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
116 21,308
 
Dredhza
10-01-2019 20:07
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
0 354
 
Ajnej
05-01-2019 14:33
nga Viking Shko tek postimi i fundit
328 37,632
 
Fshatari
07-12-2018 21:23
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 256
 
Jame
23-11-2018 07:05
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 474
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 164 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur