Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
246 4,321
nga Mandi
09-06-2019 09:12 Shko tek postimi i fundit
100 1,656
nga kreksi
05-05-2019 06:33 Shko tek postimi i fundit
12 339
nga SystemA
30-03-2019 22:37 Shko tek postimi i fundit
51 414
nga magnus
20-06-2019 05:17 Shko tek postimi i fundit
47 1,492
nga Adea
06-06-2019 00:32 Shko tek postimi i fundit
7 1,055

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
23-06-2019 20:32
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
688 150,939
 
ZET
18-06-2019 17:05
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
179 69,858
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
09-06-2019 09:16
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
324 87,826
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
02-06-2019 14:51
nga magnus Shko tek postimi i fundit
685 140,611
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
28-05-2019 00:05
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
44 32,954
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
15-05-2019 20:06
nga Rex Shko tek postimi i fundit
197 66,274
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
15-02-2019 16:08
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
535 145,107
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
07-01-2019 21:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
458 129,113
 
BARAT
02-11-2018 17:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 9,979
 
Albpelasgian
06-09-2018 02:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 11,763
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
25-08-2018 18:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 21,697
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga magnus Shko tek postimi i fundit
165 48,337
 
Rrjeti
24-06-2019 01:06
nga juke Shko tek postimi i fundit
336 49,214
 
Gi de Masha
24-06-2019 00:55
nga juke Shko tek postimi i fundit
2 94
 
magnus
22-06-2019 13:57
nga magnus Shko tek postimi i fundit
31 8,621
 
Beu_Shpata
17-06-2019 16:47
nga Mano Shko tek postimi i fundit
255 21,675
 
Rrjeti
16-06-2019 20:30
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
20 1,034
 
Mano
13-06-2019 13:59
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
217 32,238
 
boom
07-06-2019 09:31
nga boom Shko tek postimi i fundit
0 53
 
Kryeplaku
04-06-2019 23:11
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
4 1,956
 
Mandi
03-06-2019 17:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
40 12,474
 
Mandi
03-06-2019 02:32
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
4 174
 
juke
02-06-2019 18:14
nga juke Shko tek postimi i fundit
24 609
 
Gi de Masha
01-06-2019 18:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 114
 
Kastrioti1443
28-05-2019 22:31
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
135 2,793
 
Pirati
18-05-2019 21:51
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 273
 
Gi de Masha
18-05-2019 00:00
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 105
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. magnus
28-04-2019 16:03
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
31 14,238
 
Rrjeti
27-04-2019 21:19
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 146
 
cool_shqype
25-04-2019 16:35
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 109
 
Gi de Masha
23-04-2019 23:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
7 298
 
Rrjeti
19-04-2019 10:35
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
33 931
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 994 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur