Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 625

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Renditje nė rritje Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 13,018
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 45,473
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 27,504
 
Heily
24-10-2018 08:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 20,190
 
456tuv
27-08-2014 19:27
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
84 22,702
 
Adria
10-10-2014 22:17
nga Ema Shko tek postimi i fundit
85 13,143
 
Ajnej
09-09-2012 12:18
nga DY-AL Shko tek postimi i fundit
54 12,589
 
ajzberg
02-01-2014 20:13
nga DY-AL Shko tek postimi i fundit
12 5,534
 
ajzberg
18-12-2017 15:40
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
52 13,664
 
ajzberg
25-12-2016 10:34
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
0 1,356
 
Albpelasgian
12-10-2017 19:01
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
22 7,961
 
Albpelasgian
10-03-2019 17:28
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
26 11,086
 
Albpelasgian
09-01-2019 06:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
38 11,427
 
Albpelasgian
13-04-2016 19:42
nga Albpelasgian Shko tek postimi i fundit
5 3,199
 
Aleandro
18-06-2018 03:02
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
70 7,818
 
Alkoma
07-03-2014 01:13
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,585
 
Alkoma
01-10-2014 10:03
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,620
 
Alkoma
08-09-2017 08:09
nga rolex Shko tek postimi i fundit
9 2,607
 
Alkoma
14-09-2017 09:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 1,424
 
Altin Kocaqi
10-12-2013 14:18
nga Altin Kocaqi Shko tek postimi i fundit
0 1,571
 
Altin Kocaqi
25-12-2018 15:31
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
9 1,997
 
Altin Kocaqi
07-04-2015 19:01
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
206 27,921
 
Altin Kocaqi
09-04-2015 17:46
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
88 33,325
 
Altin Kocaqi
29-04-2015 12:01
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
14 8,266
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 214 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur