Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 625

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Renditje nė rritje Shikime
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 45,402
 
Heily
24-10-2018 08:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 20,153
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 12,995
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 27,473
 
skampini
19-08-2019 16:11
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
945 142,803
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. Mano
20-03-2013 13:40
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
914 203,061
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
15-10-2019 12:20
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
732 154,166
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
15-05-2019 15:56
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
551 85,793
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 4.00 mesatarja. J-W
17-02-2014 19:54
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
536 89,470
 
Kryeplaku
06-03-2018 18:54
nga edlin Shko tek postimi i fundit
478 140,997
 
Orakulli
23-02-2018 10:15
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
457 50,812
 
Gi de Masha
27-09-2019 17:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
439 49,775
Smile
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. iDeA
23-04-2014 18:42
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
418 37,036
 
illyrianboyful
24-12-2013 22:55
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
335 65,228
 
Gi de Masha
05-08-2018 20:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
333 38,561
 
ZET
31-08-2017 16:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
305 63,996
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. BATO
12-10-2013 02:47
nga BATO Shko tek postimi i fundit
243 69,580
 
Kontinenti
28-08-2019 22:07
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
229 42,989
 
Altin Kocaqi
07-04-2015 19:01
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
206 27,890
 
magnus
08-04-2015 18:09
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
171 49,670
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Ganimet
12-08-2018 00:46
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
152 32,014
 
illyrianboyful
17-10-2018 21:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
150 15,385
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.00 mesatarja. kreksi
08-05-2014 00:40
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
149 27,126
 
Gi de Masha
18-06-2017 12:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
148 13,165
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 214 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur