Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 625

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime Renditje nė rritje
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 45,406
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 27,478
 
Heily
24-10-2018 08:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 20,156
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 12,996
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. Mano
20-03-2013 13:40
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
914 203,085
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
15-10-2019 12:20
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
732 154,197
 
skampini
19-08-2019 16:11
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
945 142,822
 
Kryeplaku
06-03-2018 18:54
nga edlin Shko tek postimi i fundit
478 141,036
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 4.00 mesatarja. J-W
17-02-2014 19:54
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
536 89,480
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
15-05-2019 15:56
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
551 85,807
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. BATO
12-10-2013 02:47
nga BATO Shko tek postimi i fundit
243 69,585
 
illyrianboyful
24-12-2013 22:55
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
335 65,234
 
Askushi
01-11-2016 18:18
nga Kate Shko tek postimi i fundit
12 64,675
 
ZET
31-08-2017 16:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
305 64,004
 
Orakulli
23-02-2018 10:15
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
457 50,817
 
Gi de Masha
27-09-2019 17:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
439 49,782
 
magnus
08-04-2015 18:09
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
171 49,674
 
Kontinenti
28-08-2019 22:07
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
229 42,997
 
iDeA
09-11-2012 23:24
nga Socio Shko tek postimi i fundit
78 40,570
 
ZET
30-04-2018 16:46
nga ZET Shko tek postimi i fundit
121 39,746
 
Gi de Masha
05-08-2018 20:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
333 38,565
Smile
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. iDeA
23-04-2014 18:42
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
418 37,041
 
ZET
17-07-2016 13:03
nga IKHTHUS Shko tek postimi i fundit
63 35,791
 
Mano
25-05-2015 17:29
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
28 34,193
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 214 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur