Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 625

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 08:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 20,153
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 45,402
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 27,473
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 12,995
 
Dredhza
14-01-2019 16:42
nga edlin Shko tek postimi i fundit
85 2,596
 
Albpelasgian
09-01-2019 06:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
38 11,400
 
BLEDI_SH
06-01-2019 20:16
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
6 2,765
 
murik
05-01-2019 02:33
nga murik Shko tek postimi i fundit
0 214
 
Altin Kocaqi
25-12-2018 15:31
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
9 1,992
 
Fshatari
02-12-2018 06:40
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 405
 
Fshatari
18-11-2018 17:59
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
62 1,939
 
Erdhi Dimri
18-11-2018 17:50
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
75 3,368
 
Dredhza
16-11-2018 13:36
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
110 2,652
 
COB
26-10-2018 01:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 1,993
 
illyrianboyful
17-10-2018 21:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
150 15,385
 
Elian70
09-10-2018 07:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
0 592
 
Mandi
05-10-2018 23:20
nga magnus Shko tek postimi i fundit
120 21,342
 
drague
18-09-2018 01:56
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
14 9,170
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
17-09-2018 21:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
80 9,745
 
Fshatari
12-09-2018 06:16
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
71 14,587
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Ganimet
12-08-2018 00:46
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
152 32,014
 
Dredhza
08-08-2018 08:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 821
 
Gi de Masha
05-08-2018 20:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
333 38,561
 
lonely_lion
22-07-2018 12:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 2,112
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 214 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur