Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 625

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 08:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 20,076
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 45,227
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 27,397
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 12,945
 
lonely_lion
22-07-2018 12:25
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 1,282
 
lonely_lion
22-07-2018 11:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 1,556
Post
Viti5
19-06-2018 10:13
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
10 2,316
 
Aleandro
18-06-2018 03:02
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
70 7,775
Post
Begaj2005
14-06-2018 06:12
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
14 5,330
 
cool_shqype
13-06-2018 20:12
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
37 6,316
 
cool_shqype
17-05-2018 03:16
nga murik Shko tek postimi i fundit
3 1,550
 
J-W
14-05-2018 07:33
nga drague Shko tek postimi i fundit
20 8,997
 
Fshatari
07-05-2018 08:34
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
2 1,057
 
ZET
30-04-2018 16:46
nga ZET Shko tek postimi i fundit
121 39,652
 
Edvin83
13-03-2018 06:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
77 16,073
 
Kryeplaku
06-03-2018 18:54
nga edlin Shko tek postimi i fundit
478 139,663
 
Mandi
23-02-2018 13:10
nga Esther Shko tek postimi i fundit
15 4,298
 
Orakulli
23-02-2018 10:15
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
457 50,464
 
cool_shqype
26-01-2018 02:27
nga murik Shko tek postimi i fundit
20 2,458
 
Fshatari
23-01-2018 15:37
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 758
 
kreksi
22-01-2018 21:35
nga murik Shko tek postimi i fundit
25 6,962
 
kreksi
19-01-2018 13:33
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
53 14,017
 
kreksi
11-01-2018 15:13
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
5 2,140
 
Fshatari
22-12-2017 00:19
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
5 4,900
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 214 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur