Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 625

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 08:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 20,156
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 45,408
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 27,478
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 12,998
 
ajzberg
18-12-2017 15:40
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
52 13,649
 
BARAT
02-11-2017 20:11
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
18 3,875
 
Albpelasgian
12-10-2017 19:01
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
22 7,950
 
Alkoma
14-09-2017 09:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 1,424
 
Alkoma
08-09-2017 08:09
nga rolex Shko tek postimi i fundit
9 2,606
 
Velthinal
02-09-2017 00:05
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
34 14,704
 
ZET
31-08-2017 16:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
305 64,005
 
Fshatari
26-08-2017 09:53
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,002
 
Fshatari
04-07-2017 19:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 1,231
 
Gi de Masha
18-06-2017 12:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
148 13,171
 
iDeA
04-05-2017 14:56
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
0 1,332
 
Fshatari
14-04-2017 12:54
nga [email protected] Shko tek postimi i fundit
2 1,952
 
Fshatari
11-04-2017 08:02
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
3 2,846
 
Fshatari
25-03-2017 18:35
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 1,259
 
Fshatari
09-03-2017 04:25
nga BATO Shko tek postimi i fundit
4 2,059
 
Fshatari
27-02-2017 13:29
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,014
 
ajzberg
25-12-2016 10:34
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
0 1,355
 
Fshatari
14-12-2016 23:01
nga murik Shko tek postimi i fundit
10 3,483
 
Fshatari
19-11-2016 07:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 3,986
 
Askushi
01-11-2016 18:18
nga Kate Shko tek postimi i fundit
12 64,679
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 214 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur