Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Ndėrkombėtare

Problematika / Aktualitete Ndėrkombėtare Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika / Aktualitete Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime Renditje nė rritje
 
Mandi
17-04-2014 11:39
nga Superman Shko tek postimi i fundit
10 7,492
 
Mandi
13-08-2016 11:35
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
408 42,166
 
ZET
19-07-2013 13:08
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
153 26,037
 
BATO
05-12-2015 17:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 23,555
 
Dardan.Ks
14-11-2012 18:32
nga Dardan.Ks Shko tek postimi i fundit
60 20,983
 
Mandi
11-06-2017 16:31
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
213 20,586
 
iDeA
26-07-2016 23:39
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
204 20,425
 
Mandi
05-03-2016 14:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
70 18,606
 
Kryqi
15-07-2011 15:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
70 18,051
 
gurax
30-08-2014 18:14
nga gurax Shko tek postimi i fundit
114 15,469
 
Mandi
13-10-2017 01:38
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
137 15,075
 
NeVertiti
09-04-2014 23:52
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
67 14,922
 
Akrepi
02-02-2018 20:56
nga Rex Shko tek postimi i fundit
145 14,883
 
Urban
16-10-2011 19:17
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
85 13,924
 
BARAT
22-12-2016 15:29
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
154 13,101
 
Gon!
16-03-2015 08:38
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
76 11,563
 
ODEON
28-12-2016 22:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
112 11,168
 
BATO
27-03-2016 09:33
nga BATO Shko tek postimi i fundit
36 11,109
 
Mandi
19-10-2016 00:13
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
64 11,094
 
EDI.RAMA
14-02-2016 14:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
38 10,990
 
kanina
03-08-2014 07:44
nga farang Shko tek postimi i fundit
86 10,731
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 213 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur