Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
27-08-2019 09:33
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
33 30,962
 
busavata
28-02-2011 23:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 9,207
 
busavata
28-02-2011 22:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 5,979
 
BATO
05-05-2013 12:23
nga BATO Shko tek postimi i fundit
6 3,144
 
BATO
03-02-2013 20:34
nga BATO Shko tek postimi i fundit
5 3,522
 
BATO
31-01-2013 20:36
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
9 4,622
 
Brari
11-12-2012 03:37
nga Brari Shko tek postimi i fundit
0 1,835
 
SubZ
28-11-2012 18:58
nga Mano Shko tek postimi i fundit
83 16,968
 
Mandi
03-10-2012 03:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
2 2,500
 
Askushi
17-09-2012 16:21
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
7 4,048
 
LORD OV HELL
05-09-2012 05:46
nga LORD OV HELL Shko tek postimi i fundit
8 1,992
 
fegi
10-05-2012 19:30
nga fegi Shko tek postimi i fundit
0 1,671
 
Brari
17-04-2012 04:09
nga Brari Shko tek postimi i fundit
0 1,932
 
Mandi
12-01-2012 22:14
nga HELEN OF TROY Shko tek postimi i fundit
3 4,307
 
KILI MERTURI
11-04-2011 10:54
nga KILI MERTURI Shko tek postimi i fundit
0 1,723
 
babaroka
14-03-2011 21:41
nga babaroka Shko tek postimi i fundit
7 2,470
 
busavata
26-02-2011 23:25
nga busavata Shko tek postimi i fundit
1 2,619
 
Mandi
28-09-2010 14:01
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 2,279
Post
SEa
04-08-2010 08:50
nga SEa Shko tek postimi i fundit
0 2,245
Post
SEa
31-07-2010 11:33
nga SEa Shko tek postimi i fundit
0 1,766
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 161 to 177 of 177 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur