Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga edlin
16-10-2019 18:49 Shko tek postimi i fundit
91 3,298
nga Performer
14-03-2019 14:37 Shko tek postimi i fundit
34 635
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga kanina
09-10-2019 18:48 Shko tek postimi i fundit
30 733

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Renditje nė rritje Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 14:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 66,795
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
23-09-2019 15:30
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
475 31,522
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. PuffetiNa
26-03-2012 17:59
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
17 3,547
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Just myself
10-01-2014 22:29
nga yllbardh Shko tek postimi i fundit
30 25,728
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. PuffetiNa
15-06-2012 08:02
nga gurax Shko tek postimi i fundit
21 8,965
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Adria
06-10-2012 18:39
nga Dardan.Ks Shko tek postimi i fundit
24 17,316
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. fegi
30-08-2013 15:07
nga Mano Shko tek postimi i fundit
57 12,998
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. r00t
01-12-2015 01:03
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
24 9,048
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
31-10-2018 18:58
nga magnus Shko tek postimi i fundit
199 45,645
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
09-04-2016 16:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
42 13,461
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. ZET
22-12-2015 23:12
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
26 4,061
 
Mandi
19-12-2015 21:44
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
3 1,726
 
ODEON
29-03-2016 22:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
17 5,191
 
ODEON
28-03-2016 12:10
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
1 2,291
 
Fshatari
14-11-2016 16:31
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
14 6,917
 
Mandi
03-05-2016 23:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 2,159
 
Mandi
14-11-2016 16:29
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
6 3,368
 
ODEON
24-08-2016 20:18
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 1,720
 
Mandi
13-09-2016 21:41
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
2 2,002
 
Mandi
24-09-2016 00:23
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,437
 
Mandi
27-10-2016 16:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,499
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 280 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur