Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Arti Programimit Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Programimit Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema Renditje nė rritje / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SubZ
28-02-2010 14:08
nga SubZ Shko tek postimi i fundit
0 2,557
Post
Algert
05-11-2014 19:13
nga Algert Shko tek postimi i fundit
0 3,291
 
Forum-Al
09-05-2010 08:40
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,774
 
Forum-Al
03-06-2010 19:40
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,221
Arrow
Robbery
03-06-2016 18:29
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
23 8,488
 
Forum-Al
12-08-2010 01:57
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,471
 
Forum-Al
21-06-2010 14:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,506
 
Forum-Al
21-02-2015 09:54
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 2,392
 
inc-seo
22-04-2015 21:16
nga inc-seo Shko tek postimi i fundit
3 1,478
 
TiGeR
22-03-2009 20:42
nga TiGeR Shko tek postimi i fundit
2 1,629
Lightbulb
hax0r
18-11-2016 12:11
nga Hope Shko tek postimi i fundit
5 13,206
 
ChocolatE_DiamonD
20-02-2010 19:08
nga ChocolatE_DiamonD Shko tek postimi i fundit
0 2,107
 
Askushi
25-09-2012 07:57
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 2,357
 
gurax
22-06-2015 10:02
nga gurax Shko tek postimi i fundit
15 3,251
 
ChocolatE_DiamonD
02-02-2018 21:39
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
7 6,281
 
r00t
20-02-2009 20:33
nga r00t Shko tek postimi i fundit
0 1,980
 
lonely_lion
27-10-2017 20:08
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 1,453
 
ChocolatE_DiamonD
10-09-2012 17:10
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 9,064
 
Forum-Al
05-05-2010 19:11
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,855
 
Forum-Al
05-05-2010 19:11
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,360
 
Forum-Al
14-05-2010 09:21
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,990
 
Forum-Al
04-06-2010 10:10
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,134
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 88 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur