Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Webmaster Shqiptarė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Post
ismailiweb.ch
24-08-2015 10:24
nga ismailiweb.ch Shko tek postimi i fundit
0 1,764
 
ismailiweb.ch
25-07-2015 17:52
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
15 3,951
 
.#L0RD
18-06-2015 15:58
nga ismailiweb.ch Shko tek postimi i fundit
3 2,379
 
ismailiweb.ch
30-05-2015 18:12
nga gurax Shko tek postimi i fundit
10 3,309
 
ismailiweb.ch
30-05-2015 01:14
nga ismailiweb.ch Shko tek postimi i fundit
0 1,999
 
ismailiweb.ch
19-05-2015 20:37
nga ismailiweb.ch Shko tek postimi i fundit
7 2,362
 
Mr. E
19-03-2015 15:32
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
12 2,629
 
miku
11-12-2014 21:30
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
18 4,348
 
The.Mask
26-11-2014 21:17
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
1 1,430
 
IronMan
14-11-2014 11:57
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
20 2,714
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Elian70
30-10-2014 09:24
nga Sunflower Shko tek postimi i fundit
50 6,175
 
Mr. E
16-10-2014 16:09
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
3 1,398
 
Mr. E
12-10-2014 17:48
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
12 2,195
 
Mr. E
07-10-2014 18:55
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
2 1,320
 
Mr. E
04-10-2014 22:05
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
0 1,179
 
Oxygen
02-10-2014 19:25
nga gurax Shko tek postimi i fundit
34 6,332
 
Mr. E
26-09-2014 15:41
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
0 962
 
Mr. E
22-09-2014 09:51
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
7 1,443
 
Publikuesi Albania
20-09-2014 20:59
nga Publikuesi Albania Shko tek postimi i fundit
14 1,777
 
babagjyshi
20-09-2014 18:58
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
3 1,263
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 71 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur