Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Webmaster Shqiptarė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mr. E
30-08-2014 15:09
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
0 1,090
 
Mr. E
26-08-2014 20:42
nga Xhebraili Shko tek postimi i fundit
12 1,389
 
Oxygen
21-08-2014 08:31
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
8 1,162
 
Mandi
20-08-2014 13:10
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
144 10,823
 
Oxygen
17-08-2014 20:03
nga Zana Shko tek postimi i fundit
21 3,102
 
Oxygen
11-08-2014 18:10
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
8 1,307
 
Mr. E
11-08-2014 17:36
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
44 3,541
 
Mr. E
08-08-2014 20:13
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
23 4,343
 
Mr. E
04-08-2014 13:11
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
20 2,983
 
Mr. E
02-08-2014 14:17
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
14 1,369
 
Mr. E
28-07-2014 17:42
nga Zana Shko tek postimi i fundit
6 1,433
 
Donald
22-07-2014 21:12
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
7 1,745
 
jdee
17-07-2014 12:00
nga Zana Shko tek postimi i fundit
12 1,775
 
Mr. E
16-07-2014 11:53
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
3 1,450
 
Oxygen
12-07-2014 16:43
nga pdox Shko tek postimi i fundit
19 2,106
 
babagjyshi
12-07-2014 11:02
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
1 1,585
 
Oxygen
05-07-2014 10:50
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
19 1,949
 
Mr. E
29-06-2014 14:47
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
9 1,173
 
Mr. E
29-06-2014 11:44
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
1 1,540
 
Oxygen
29-05-2014 21:03
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
8 1,177
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 71 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur