Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Webmaster Shqiptarė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Oxygen
26-05-2014 20:48
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
21 2,804
 
Andja
22-05-2014 23:30
nga user010 Shko tek postimi i fundit
1 1,046
 
Mr. E
09-05-2014 00:18
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
3 1,642
 
MiriMarku
11-04-2014 12:56
nga MiriMarku Shko tek postimi i fundit
0 1,058
 
nady
02-02-2014 13:16
nga nady Shko tek postimi i fundit
5 1,504
 
Mr. E
13-01-2014 12:16
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
1 999
 
Mr. E
11-01-2014 23:51
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
30 7,360
 
Oxygen
11-01-2014 22:31
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 1,189
 
Mr. E
09-01-2014 17:21
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
0 1,036
 
Mandi
09-01-2014 12:33
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,136
 
Mandi
08-01-2014 17:58
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
2 1,898
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 71 of 71 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur