Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjedisi Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
gurax
28-09-2019 15:24
nga H2SO4 Shko tek postimi i fundit
342 76,100
 
Fshatari
17-09-2019 16:09
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 228
 
Fshatari
20-08-2019 17:31
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 388
 
Onyx
08-08-2019 18:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 350
 
Fshatari
27-07-2019 02:00
nga juke Shko tek postimi i fundit
33 1,609
 
Rrjeti
06-07-2019 21:01
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 204
 
edlin
06-07-2019 18:41
nga edlin Shko tek postimi i fundit
2 168
 
Mandi
04-07-2019 05:56
nga Performer Shko tek postimi i fundit
7 40,233
 
Onyx
25-06-2019 12:28
nga edlin Shko tek postimi i fundit
1 292
 
Regina
20-06-2019 16:52
nga Sia Shko tek postimi i fundit
1 221
 
Fshatari
21-05-2019 16:28
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
2 371
 
Mandi
28-04-2019 07:05
nga Adea Shko tek postimi i fundit
1 1,056
 
murik
15-02-2019 06:56
nga murik Shko tek postimi i fundit
71 14,339
 
Mandi
07-02-2019 21:35
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 478
 
murik
15-01-2019 01:17
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 348
 
Edvin83
06-01-2019 18:07
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
36 12,898
 
Fshatari
15-12-2018 14:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 418
 
Fshatari
01-11-2018 18:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 2,160
 
Edvin83
24-10-2018 21:40
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
552 69,699
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Edvin83
16-10-2018 19:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
163 67,633
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 125 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur