Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Webmaster Shqiptarė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Albcoders.com
Mandi
29-09-2019 18:27
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 277
 
Mandi
16-10-2019 15:08
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 94
 
lonely_lion
04-07-2019 05:30
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 906
Lightbulb
VisarLimani
01-05-2019 06:34
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
1 902
Question
bs123
05-01-2019 22:09
nga mevlans Shko tek postimi i fundit
1 1,038
 
mevlans
05-01-2019 22:07
nga mevlans Shko tek postimi i fundit
0 272
 
Arditi7
18-11-2018 23:47
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 2,219
 
Edvin83
09-09-2018 22:34
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
10 5,284
 
Poshnja
08-09-2018 20:39
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
2 2,011
 
Ylb3r!
05-07-2018 20:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 891
 
BABA nga DURRSI
29-06-2018 10:52
nga drague Shko tek postimi i fundit
7 3,888
 
Akrepos12
10-04-2018 21:52
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 2,358
 
berisha
09-09-2017 16:18
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
8 5,004
 
Hoxy
06-09-2016 10:49
nga Hoxy Shko tek postimi i fundit
0 2,213
Thumbs up
qendrim's 3DWORK
30-08-2016 22:44
nga qendrim's 3DWORK Shko tek postimi i fundit
36 9,744
 
Mr. E
14-03-2016 13:31
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
1 2,143
 
agentgum
03-03-2016 02:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 3,179
 
ethanleung
07-12-2015 01:13
nga ethanleung Shko tek postimi i fundit
0 2,468
 
ethanleung
03-12-2015 08:24
nga ethanleung Shko tek postimi i fundit
0 2,292
 
fatjanhushi
30-09-2015 20:20
nga fatjanhushi Shko tek postimi i fundit
0 2,038
 
acidilaw
22-09-2015 12:38
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 2,510
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 72 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur