Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
18-10-2019 12:25
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
217 12,518
 
Viking
20-10-2019 23:11
nga kanina Shko tek postimi i fundit
706 9,749
 
Mistrece
20-10-2019 22:17
nga kanina Shko tek postimi i fundit
860 8,481
 
Gi de Masha
20-10-2019 21:42
nga Dulcis in Fundo Shko tek postimi i fundit
12 212
 
Akrepi
20-10-2019 21:40
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
41 398
 
Performer
20-10-2019 20:51
nga Eden Shko tek postimi i fundit
308 6,923
 
Akrepi
20-10-2019 19:24
nga Eden Shko tek postimi i fundit
144 2,341
 
Eden
20-10-2019 17:17
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
169 2,863
 
Tema ėshtė lėvizur: Ēfare po bėni nė kėtė moment?
Akrepi
- - -
 
Gi de Masha
20-10-2019 11:58
nga Lea Shko tek postimi i fundit
831 72,918
 
Si Bora
17-10-2019 21:06
nga Performer Shko tek postimi i fundit
947 23,360
 
Gi de Masha
15-10-2019 17:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
312 8,716
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
15-10-2019 16:19
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
388 36,802
 
Rexhina
15-10-2019 15:07
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
60 804
 
Rexhina
15-10-2019 05:45
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
398 35,225
 
Elushe
15-10-2019 00:28
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
38 677
 
Rexhina
12-10-2019 04:42
nga Lea Shko tek postimi i fundit
840 49,388
 
Onyx
11-10-2019 19:00
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
627 24,866
 
Venom
11-10-2019 11:34
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
919 21,234
 
Akrepi
10-10-2019 22:20
nga kanina Shko tek postimi i fundit
997 8,849
 
Mistrece
10-10-2019 21:17
nga Performer Shko tek postimi i fundit
284 9,178
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 754 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur