Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga ZET
06-10-2019 15:05 Shko tek postimi i fundit
255 4,495
103 1,684
nga ZET
11-10-2019 00:43 Shko tek postimi i fundit
14 390
51 430
nga Dibran
26-09-2019 18:46 Shko tek postimi i fundit
48 1,962
27-08-2019 16:38 Shko tek postimi i fundit
7 1,058

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
14-10-2019 04:15
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
726 162,053
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
27-09-2019 12:01
nga Rex Shko tek postimi i fundit
200 71,342
 
ZET
10-09-2019 05:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
180 74,835
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
08-09-2019 22:04
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
460 138,265
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
01-09-2019 22:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
334 94,091
 
Albpelasgian
30-08-2019 20:20
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
26 12,952
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
28-07-2019 19:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
32 23,162
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
23-07-2019 01:22
nga ZET Shko tek postimi i fundit
555 155,255
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
02-06-2019 14:51
nga magnus Shko tek postimi i fundit
685 150,908
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
28-05-2019 00:05
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
44 34,536
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 10,592
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga magnus Shko tek postimi i fundit
165 50,403
 
Gi de Masha
13-10-2019 07:35
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
82 1,253
 
Beu_Shpata
12-10-2019 14:31
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
331 25,085
 
Mandi
10-10-2019 23:53
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
1 65
 
Mano
10-10-2019 21:48
nga Viking Shko tek postimi i fundit
476 37,975
 
Rrjeti
08-10-2019 20:55
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
352 56,131
 
Mandi
08-10-2019 04:45
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 54
 
Gi de Masha
03-10-2019 22:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 84
 
doganieri
02-10-2019 07:27
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
87 1,014
 
Gi de Masha
29-09-2019 20:55
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
12 185
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Qafir Arnaut
29-09-2019 18:31
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
136 30,882
 
Mandi
29-09-2019 18:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 74
 
Gi de Masha
28-09-2019 10:16
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 65
 
Gi de Masha
26-09-2019 20:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
16 1,979
 
Ice
25-09-2019 20:32
nga kanina Shko tek postimi i fundit
67 1,622
 
Ice
24-09-2019 12:13
nga Ice Shko tek postimi i fundit
1 137
 
Mandi
19-09-2019 21:13
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 56
 
BARAT
16-09-2019 19:08
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
29 7,870
 
Alkoma
11-09-2019 05:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 930
 
Mandi
10-09-2019 05:20
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 120
 
Kryeplaku
28-08-2019 21:48
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
11 2,161
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1016 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur