Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Ice
24-08-2019 23:55 Shko tek postimi i fundit
251 4,452
100 1,658
13 340
nga SystemA
30-03-2019 23:37 Shko tek postimi i fundit
51 414
nga Akrepi
05-08-2019 16:02 Shko tek postimi i fundit
47 1,842
nga Ice
17-07-2019 20:41 Shko tek postimi i fundit
7 1,057

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
12-08-2019 22:39
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
326 90,777
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
10-08-2019 07:47
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
692 155,048
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
28-07-2019 19:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
32 22,308
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
23-07-2019 01:22
nga ZET Shko tek postimi i fundit
555 149,786
 
ZET
18-06-2019 17:05
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
179 71,869
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
02-06-2019 14:51
nga magnus Shko tek postimi i fundit
685 144,933
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
28-05-2019 00:05
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
44 33,741
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
15-05-2019 20:06
nga Rex Shko tek postimi i fundit
197 68,315
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
07-01-2019 21:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
458 133,079
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 10,278
 
Albpelasgian
06-09-2018 02:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 12,335
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga magnus Shko tek postimi i fundit
165 49,297
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
11-04-2019 20:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
17 1,153
 
Mano
11-04-2019 12:48
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 304
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
10-04-2019 17:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
49 7,571
 
Kastrioti1443
09-04-2019 07:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
101 35,643
 
daniel00
08-04-2019 18:31
nga Mano Shko tek postimi i fundit
40 10,352
 
Rrjeti
06-04-2019 15:55
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
4 251
 
Mandi
04-04-2019 19:36
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
15 1,957
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Qafir Arnaut
30-03-2019 19:46
nga par Shko tek postimi i fundit
131 29,814
 
Gi de Masha
24-03-2019 01:18
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
15 3,817
 
Mandi
23-03-2019 20:06
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 122
 
Tannhauser
23-03-2019 19:04
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
9 1,415
 
Gi de Masha
22-03-2019 10:15
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
19 696
 
Gi de Masha
21-03-2019 00:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
10 3,437
 
Mano
19-03-2019 23:32
nga Mano Shko tek postimi i fundit
4 273
 
Baki
13-03-2019 15:45
nga edlin Shko tek postimi i fundit
8 573
 
Llapi
12-03-2019 00:27
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 215
 
Baki
11-03-2019 18:44
nga Baki Shko tek postimi i fundit
2 203
 
Saura
08-03-2019 09:44
nga Mano Shko tek postimi i fundit
129 18,824
 
Kastrioti1443
05-03-2019 19:53
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 157
 
Berger
02-03-2019 18:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
25 10,705
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 1005 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur